rss

"Наш край" зміцнює свою команду на Бахмаччині

"Наш край" зміцнює свою команду на Бахмаччині

Про перспективи розвитку Бахмаччини і формування об’єднаних територіальних громад, плани щодо участі у місцевих виборах йшлося під час зустрічі активу району з народним депутатом України Борисом Приходьком.

У зустрічі взяли участь представники усіх населених пунктів Бахмацького району (сільські голови, старости, депутати, керівники шкіл, установ та організацій, активісти), а також депутати Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко, Сергій Баришовець та Валерій Колоша.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять народного депутата України, співголови партії «Наш край» Валерія Давиденка, який роками активно і наполегливо працював над розбудовою не тільки Бахмаччини, а й над розвитком громад та створенням умов для комфортного життя людей на Чернігівщині.

Обговорювалося питання й підготовки до місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Борис Приходько зауважив, що серед жителів Бахмаччини партія «Наш край» має значну підтримку, тому повноцінно братиме участь у місцевих виборах. Зокрема, висуватиме кандидатів на посади голів ОТГ та у депутати місцевих рад різних рівнів.

«З 2015 року була проведена масштабна робота зі створення і розбудови команди «Нашого краю» на Чернігівщині. Зараз ми продовжуємо цю справу і докладаємо усіх зусиль, аби «Наш край» після місцевих виборів мав потужне представництво у радах ОТГ, а також міських, районних та обласній радах, та продовжив свою активну діяльність із розбудови міцних громад регіону», - наголосив Борис Приходько.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

вулиця Чернігівська
Бахмач, Чернігівська область.
Україна ,16500

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

  1. Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location