rss

Конференція політпартії "Рідний дім"

Конференція політпартії "Рідний дім"

У суботу, 20 червня, у Чернігові відбулася обласна конференція партії ” Рідний дім “.

Про появу цієї нової політичної сили у місті стало відомо у грудні 2019 року. Тоді, на фоні політичної веселки загальноукраїнських політичних брендів, реєстрація регіональної платформи не викликала у конкурентів серйозних пересторог.

Але за цей час ситуація кардинально змінилася. Про це заявили практично усі учасники заходу. А тут майже вся область: народні депутати VIII скликання, відомі в Чернігові та області люди, керівники потужних підприємств, а також лідери об`єднаних територіальних громад. Розпочинається конференція урочисто. Після привітань медиків, бо дата заходу співпала з їх професійним святом, Владислав Атрошенко, він же лідер партії ” Рідний дім”, розпочинає свою програмну промову, в якій окреслює основні пріоритети, які ставить перед собою регіональна політична платформа. –
Тут зібралися представники практично всіх ОТГ. Це надає нашій конференції відповідного статусу. Із 349 зареєстрованих на 1 січня 2020 року політичних партій в Україні, тільки одна ставить на чільне місце не загальні політичні декларації, а чіткі соціально – економічні завдання і цілі в розрізі саме місцевих виборів. Це -“Рідний дім”. Проукраїнська партія ставить на меті не безкінечне поборювання в порожніх політичних баталіях, а об`єднання суспільства навколо вирішення проблем. Створення міцного фундаменту, на якому впевнено зростатиме міцна і заможна держава Україна,- акцентував Владислав Атрошенко. При цьому “Рідний дім” не буде партією одного лідера, – наголосив її лідер. Бо у цьому залі зібралися лише сильні особистості, які вже встигли зробити щось у своєму житті і тепер готові спільно працювати на розвиток свого рідного дому та людей , які в ньому живуть. – Це дійсно команда переможців. Коли бажають людині успіху, важливо бути серед успішних людей. Владислав Атрошенко – успішна людина, яка збирає навколо себе успішних людей.

Всі їздять через Чернігів і бачать, як він змінюється , – акцентував народний депутат України VIII скликання Анатолій Євлахов. – Я думаю, що ми разом будемо розбудовувати Чернігівщину, громади. Потрібна саме місцева партія. Багато було партій, але вони нічого не змінювали по суті.

Треба брати владу в свої руки. У нас нема часу на політичні баталії, треба брати і працювати, – наголосив під час виступу голова Городнянської ОТГ Андрій Богдан. – Ми з вами згуртувалися для того, щоб зберегти і розбудувати наш «Рідний дім».

З такою командою, яка зібралася, ми не просто збудуємо дуже сильну партійну структуру, а змінимо ставлення людей, наших виборців, до політичних сил,- наголосила голова Козелецької ОТГ Олена Дмитренко.

На конференції озвучили Програму партії “Рідний дім”, де визначили пріоритети, а це: завершення децентралізації в інтересах громад, економічний розвиток регіону, підвищення рівня життя людей і ще чимало важливих завдань, які в комплексі мають забезпечити розвиток Чернігівщини. ” Рідний дім” йде потужною командою на місцеві вибори. Про це було заявлено відкрито. Мета – створити дієві органи представницької влади у кожній громаді, місті та області.

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

  1. Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location