rss

Відбулося засідання обласної конференції Чернігівської обласної організації політичної партії "Розумна Сила"

Відбулося засідання обласної конференції Чернігівської обласної організації політичної партії "Розумна Сила"

12 січня, незважаючи на попередження про можливі провокації, відбулося засідання обласної конференції Чернігівської обласної організації політичної партії «Розумна Сила» на чолі з головою Артуром Зінов’євим.

Офіційною датою появи політичної партії «Розумна сила» є липень 2016 року, тобто суспільно корисна робота, якою займаються члени партії, триває вже два з половиною роки. «Розумна сила» разом з главою партії Олександром Соловйовим об’єднала навколо себе людей, які поставили перед собою чітку мету – працювати на благо України.

Партія за минулі роки впевнено і швидко перейшла від ідеї створення до повноцінної роботи. Завдяки участі в більшості місцевих виборів «Розумна Сила» представлена депутатами у всіх регіонах багатьох міст та сіл України.

На обласній конференції були розглянуті два найважливіших питання:
1. Загальна суспільно-політична ситуація в Україні та Чернігівській області.
2. Висування делегатів на 3-й з'їзд партії, який відбудеться в Києві найближчим часом.

Незважаючи на те, що «Розумна Сила» чи не наймолодша партія в українській політиці - вона має те, чого не мають і досвідчені українські політики - повагу до людей, почуття обов'язку і відповідальність, - заявив Артур Зінов’єв, відкриваючи перше в цьому році засідання обласної парторганізації.

- Стосовно першого питання, ні для кого не секрет, що основою подією, яка відбувається в країні є передвиборна гонка і майбутні березневі вибори Президента України, які за попередніми даними обійдуться державі у майже 2 млрд. грн. За думкою соціологів за президентство змагатимуться не менше 30 осіб. І тільки декілька вийдуть в лідируючу десятку.
Політична партія «Розумна Сила» не раз заявляла, що саме нинішні провладці країни винні у тому, що Україна з її великим економічним та людським потенціалом, вигідним географічним знаходженням займає останні місця за європейським рейтингом по рівню якості життя. Чому саме це відбувається – відомо. Бо основою суспільно-економічного життя є беззаконня, корупція і ігнорування національних інтересів українців.

Звісно, наша партія «Розумна сила», а зокрема Чернігівська обласна організація активно готується як до президентських, так і парламентських виборів, які відбудуться восени. Так як наш лідер буде висувати свою кандидатуру на пост Президента України, наші партійці та активісти готові підтримати його в цій ініціативі.

В ході конференції активісти «Розумної Сили» Чернігівщини підкреслили, що 2019 рік має стати роком консолідації зусиль всіх небайдужих мешканців, а для партії – часом зміцнення і серйозної розбудови.

Намітивши завдання на найближчу перспективу, на засіданні обрали делегатів від Чернігівської області на Всеукраїнський 3-й з’їзд «Розумної Сили», а активним партійцям були вручені партійні документи нового зразку. Треба зазначити, що зробити життя в Україні кращим прагнуть й молоді люди, в руках яких щасливе майбутнє нашої Вітчизни.

Чернігівська обласна організація політичної партії "РОЗУМНА СИЛА"

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location