rss

Чернігівщина: протягом осені область відвідали четверо потенційних кандидатів у президенти

Чернігівщина: протягом осені область відвідали четверо потенційних кандидатів у президенти

Петро Порошенко, Роман Безсмертний, Юрій Бойко та Олег Ляшко (двічі) протягом осені відвідали Чернігівську область. Під час одноденних візитів політики проводили публічні заходи, зустрічі з трудовими колективами, виступали на місцевих телеканалах. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Президент України Петро Порошенко 28 листопада представив нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Мисника, зустрівся з військовослужбовцями 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ, поспілкувався з жителями селища Козелець на Чернігівщині.

15 та 19 жовтня Олег Ляшко відвідав Чернігівщину. Спершу він зустрівся із постраждалими від вибухів мешканцями сіл Ічнянського району. Потім оцінив готовність до навчального процесу Яблунівської школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Далі інспектував ремонтні роботи у Прилуцькій гімназії. Три дні потому лідер Радикальної партії побував у Прилуках Чернігівської області і влаштував свято для прилуцьких ветеранів (привітав з 35-річним ювілеєм ветеранську організацію) у міському будинку культури.

12 вересня, Роман Безсмертний відвідав Чернігів і запросив активістів, науковців, журналістів, підприємців та молодь до відкритої дискусії на тему «Якої ми хочемо України». У ході заходу обговорювались питання війни, безпеки, корупції, економіки та соціальної сфери. Підсумки зустрічі підбивалися у прямому ефірі в передачі «Політика без гриму» на телеканалі «Новий Чернігів».

Співголова партії «Опозиційний блок» Юрій Бойко 11 вересня зустрівся з працівниками ПАТ «Чернігівгаз». Основна увага в розмові надавалась низькій зарплаті, нестачі кадрів, масовим звільненням, а також високим тарифам за газ та значній заборгованості громадян за послуги з газопостачання.

Нагадаємо, згідно із ч. 1 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба:
"Завчасно розпочинаючи де-факто агітаційну діяльність потенційні кандидати створюють неконкурентні умови для інших кандидатів. Ще однією проблемою є те, що витрати на ці заходи не будуть включатися до офіційної фінансової звітності кандидатів".

Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location