rss

Підтримали рішення щодо проведення Всеукраїнського З’їзду

Підтримали рішення щодо проведення Всеукраїнського З’їзду

Політрада Чернігівської регіональної організації одноголосно підтримала рішення звернутись до Політради партії щодо проведення до 15 грудня Всеукраїнського З’їзду, на якому обговорити внутрішньопартійну ситуацію, прийняти необхідні рішення та напрацювати подальші кроки напередодні виборів Президента України.

Створення «Опозиційної платформи – За життя» та підписання даної угоди з боку Партії мало відбуватись після обговорення даного рішення на Політраді Партії, або під час З’їзду. Необхідність об’єднання опозиційних сил на базі нашої партії не викликає сумнівів , але рішення з концептуальних питань щодо подальшого її розвитку необхідно приймати консолідовано і з урахуванням позиції регіональних структур.

Дана ситуація викликала неоднозначне ставлення серед членів партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» та її прихильників. Рішення, яке б мало об’єднати партію призвело до внутрішніх протиріч, взаємних звинувачень, які негативно впливають на її імідж. В Партії завжди спільно обговорювались стратегічні питання і одноосібні рішення не мали місця.

Дискусія повинна відбуватись, кожен має свою точку зору, але ще раз наголошую, для цього у Партії є демократичні механізми – Політрада, або головний орган З’ЇЗД, який згідно пункту 6.2 Статуту партії і визначає стратегічні напрями її діяльності та ухвалює рішення щодо входження Партії у виборчі блоки та коаліції.Переконаний, що вирішення даного питання потребує скликання З’їзду Партії в найкоротші терміни.

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location