rss

Чернігівська обласна організація РУХУ НОВИХ СИЛ підтримала кандидатуру Юрія Дерев‘янка на пост Президента України

Чернігівська обласна організація РУХУ НОВИХ СИЛ підтримала кандидатуру Юрія Дерев‘янка на пост Президента України

З 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від «Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі».

На виконання доручення Політичної ради партії від 9 липня 2018 року про необхідність проведення з 12 липня по 17 серпня внутрішньопартійних праймеріз у форматі відкритих обласних конференцій відбулась низка партійних конференцій та зборів, 13 з яких рекомендували Політичній раді партії та З’їзду номінувати та підтирмати кандидатуру члена Ради партії Юрія Дерев’янка від партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі».
Це Житомирська, Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Хмельницька, Херсонська, Миколаївська, Чернігівська та Донецька області.

Одеська, Чернівецька, Запорізька організації прийняли рішення не брати участь у внутрішньопартійних праймаріз.

Чернівецька обласна організація також закликала до проведення всеукраїнського праймаріз та узгодження єдиного, спільного кандидата на пост Президента України від демократичних партій. Кандидатуру Юрія Дерев’янка не підтримали без перемоги на всеукраїнському праймаріз.

Вінницька обласна організація закликала приймати рішення стосовно кандидатури на пост Президента України під час з’їзду партії, а участь у внутрішньопартійному праймаріз брати за умови наявності двох кандидатів та після поширення інформації в засобах масової інформації.

Рівненська обласна організація рекомендувала керівним органам партії розпочати пошук гідного кандидата в Президенти України.

Сумська обласна організація рекомендувала Юрію Дерев’янку взяти участь у народних праймаріз.

Закарпатська обласна організація не надала протоколу проведеної конференції.

Київська міська організація прийняла відкрите звернення, у якому закликала до найскорішого об’єднання на користь нового кандидата, який уже довів свою принциповість та готовність знищити стару корумповану систему. У зверненні вони зазначили, що Юрій Дерев'янко самостійного оголосив, що йде в президенти, та вже отримав певну підтримку в лавах партії і відзначили можливість, потенційно, підтримати кандидатуру Дмитра Гнапа, який отримав схвальні відгуки від Михайла Саакашвілі, або близьку до РУХУ НОВИХ СИЛ Лізу Богуцьку.

Дніпропетровська, Черкаська, Харківська та Волинська обласні організації не проводили своїх конференцій чи зборів.

Нагадаємо, що згідно з українським законодавством висування кандидатів на пост Президента України партіями може бути здійснено на її з’їзді не раніше, ніж за 89 днів до дня виборів. «Рух нових сил» офіційно прийматиме рішення щодо висування свого кандидата в президенти на з’їзді, який відбудеться у кінці грудня у законодавчо визначені строки для проведення з’їздів політичних партій з висування кандидатів.

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location