rss

"Наш край" провів форум у Батурині

"Наш край" провів форум у Батурині

На нього завітали й народні депутати України – Борис Приходько та Сергій Шахов.

«Ми залишаємося на політичній карті Чернігівської області провідним гравцем. Хоч як би останнім часом раділи наші опоненти… Не дочекаються. Я кажу і ви кажіть: «Наш край» живе і буде жити», – Борис Приходько, народний депутат України.

В партії призначили очільників в 18 районних та міських осередках. Їх представили на форумі. Обласну організацію очолює депутатка облради Ольга Чередник, як і раніше.

Новим головою міської організації став Віктор Бистров. Він депутат Чернігівської міської ради від фракції «Наш край». Керівником міської організації його обрали близько двох тижнів тому, до цього місце було вакантним з 2015 року. Сьогодні під час форуму відбулося його представлення. Каже, це було колективним рішенням.

На Чернігівщині депутатами, головами міських і селищних рад зараз є понад 2000 осіб від цієї політичної сили. Тобто, четверта частина місцевого самоврядування Чернігівщини – представники «Нашого краю».

На чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня цього року, представники партії «Наш край» готові до політичної боротьби і – найголовніше – до служіння громадам.

На самому ж форумі були окреслені основні напрями роботи та перспективні плани для підготовки до місцевих виборів, на яких «нашокраївці» будуть представлені кандидатами на голів і депутатів у кожній громаді області.

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

  1. Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location