rss

Вибори без гречки. У Менській школі довели, що це можливо

Вибори без гречки. У Менській школі довели, що це можливо

У Менській міській школі імені Тараса Шевченка організували майже справжні вибори. Імітаційна гра «Партія моєї мрії» відбулася в рамках Всеукраїнського проекту «Вибори М18».

Куратором від відділу освіти Менської райдержадміністрації стала провідний спеціаліст Сніжана Лисиця за участю вчителів школи Юлії Щипун та Людмили Назаренко.

– Уперше таку гру організували в Німеччині, – розповіла Сусідам Сніжана Лисиця. – Це гарна можливість отримати досвід участі у виборах для тих, хто вже за кілька років буде голосувати чи працювати у виборчих комісіях. У грі – все, як у житті: передвиборчі програми, партії, скриньки для голосування, бюлетені... Відмінність лише в тому, що програми справжні, але назви партій зашифровані. Діти не можуть побачити агітації та знайомих назв. Лише читаючи програму партії, вони отримують уявлення, що обіцяють і що буде зроблено після виборів. Школярі Менської ОТГ вперше разом з ще однією громадою області беруть участь у цьому проекті.

Тим часом виборчий процес активно тривав. За закритими дверима члени виборчої комісії склали присягу. Голова комісії (вона ж і президент школи) Альбіна Переверза привітала з початком процесу та вручила посвідчення.

– Такий захід проводиться у нашій школі вперше, – розповідає Альбіна. – Організація виборчого процесу проходила цікаво, бо для нас усе нове. У нас були тренінги та навчання. Це гарний досвід, беручи до уваги те, що в майбутньому нам і самим треба брати участь у виборах.

На великій перерві школярі активно потягнулися до територіальної виборчої дільниці. Не зважаючи на обмежений час, учні встигали проголосувати і обговорити свій вибір.

– До виборів треба ставитися серйозно, – коментує семикласниця Віолетта Ковеза. – Адже саме від голосування залежить доля країни і кожного з нас.

На виході з дільниці оперативно працювали дівчата з екзіт-полу. Встигали опитувати учнів і попередньо підбивати підсумки, хто саме лідирує серед партій.

https://susidy.city/read/mena/15848/vibori-bez-grechki-u-menskij-shkoli-doveli-scho-ce-mozhlivo?fbclid=IwAR3Eb4NqypFwSkARX3vo5LUaxYZ8xujRQnlJFZ7trm9klIBbmGlbwsdeDGU

вулиця Тоїцька
Мена, Чернігівська область.
Україна ,15600

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location