rss

У Ніжині "відзначилися" передвиборчим концертом: у місті чекають на спалах коронавірусу

У Ніжині "відзначилися" передвиборчим концертом: у місті чекають на спалах коронавірусу

У Ніжині чекають на спалах захворювань коронавірусом після того, як міська влада провела масовий захід на площі, який відвідала велика кількість людей, ігноруючи карантинні правила.

Публічна політична акція з концертом була приурочена до місцевих виборів.

Жодної дистанції городяни не дотримувалися. Більш того, бралися за руки і водили хороводи. В масках були одиниці. І що дивно, ці порушення не помічала поліція, яка чергувала на заході.

Один з організаторів акції, міський голова Анатолій Лінник з упевненістю заявив, що спалаху не буде, бо вірус найімовірніше підчепити не на багатолюдній акції, а в побутовому житті.

"В цьому форматі я не думаю, що при дотриманні санітарної дистанції 1,5 метра ризики будуть більшими, ніж у повсякденному житті наших громадян. На роботі чи на вулиці", - запевнив мер Ніжина.

В поліції Чернігівської області кажуть, що про проведення заходу були попереджені, а за дотриманням карантинних правил повинні були стежити організатори. На прохання поліції вже на місці це не робили.

За фактом події склали адміністративний протокол на ініціаторів заходу - вони повинні будуть заплатити штраф від 17 тисяч гривень.

52 вулиця Об'їжджа
Ніжин, Чернігівська область.
Україна ,16600

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

  1. Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location