rss

День підприємця став справжнім святом. ФОТОрепортаж

День підприємця став справжнім святом. ФОТОрепортаж

2 вересня у Чернігові відбувся надзвичайно масштабний та видовищний фестиваль до Дня підприємця "Разом до успіху".

Основна мета бізнес фесту – популяризація підприємництва в області, сприяння економічному розвитку регіону, встановлення економічних зв’язків між підприємствами та кінцевими споживачами, можливість підприємців заявити про наявні товари та послуги.

Гасло учасників бізнес-фесту «Кожен день і кожен час ми працюємо для вас!».

Дійство розпочалося зранку на Красній площі. Саме тут було зібрано бізнес-карту Чернігівщини, а також підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням ДФС в області, Коаліцією «Сіверщина» та громадською організацією «Сяйво Сіверщини».

Опісля цього зібрання святковою кавалькадою рушило до основного місця подій — Центрального парку культури та відпочинку.

Очолив ходу Гермес — один з найдавніших і найшановніших богів античної міфології, бог несподіванок та удачі, покровитель торговців та мандрівників.

У парку ж кожен міг знайти заняття собі до душі: малечу розважали та навчали основам ведення бізнесу, а також розповідали про важливість енергозбереження, дорослі залюбки дегустували запропоновану продукцію та придивлялися обновки на ярмарку.

Можна було отримати і безкоштовну консультацію щодо введення власної справи, а також ознайомитися із вакансіями.

Не обійшлося ж і без відзначення кращих представників місцевого бізнесу. Почесні грамоти та подяки вручали перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

В урочистостях також взяв участь народний депутат України Олександр Кодола.

Підбили підсумки й обласного конкурсу на визначення кращих суб’єктів підприємництва. Змагання проходило відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації в рамках Місячника підтримки підприємництва. Переможців визначали у 10-ти номінаціях.

 

Детальніше в цій категорії: Городнянщина голосує. ФОТО »

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location