rss

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр "Чернігівський вибір"

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр "Чернігівський вибір"

Наша мета – сприяння незалежному, об’єктивному та повному висвітленню виборчих подій.

Головне завдання прес-центру "Чернігівський вибір" – організація на постійній основі заходів різного типу (прес-конференції, брифінги, круглі столи, експертні зустрічі, комунікативні площадки і т.п.) та надання організаційної та методичної допомоги засобам масової інформації та експертам під час підготовки матеріалів.

Послугами прес-центру у 2015 - 2020 роках скористалися представники політичних партій, громадських організацій, Представництва Європейського Союзу.

На базі прес-центру "Чернігівський вибір" неоднаразово були організовані виборчі марафони за результатами місцевих, президентських та парламентських виборів, зустрічі експертів.

Прес-центр "Чернігівський вибір" – це сучасний конференц-зал, розташований у центрі Чернігова, з повним набором необхідних технічних засобів для обробки й оперативної передачі інформації.

Прес-центр «Чернігівський вибір» – проект Інформаційної агенції «Чернігівський монітор», який продовжує традиції незалежних громадських прес-центрів, які на постійній основі працювали у минулі виборчі кампанії.

Адреса:
Чернігів, вул., Шевченка, 5. 4-й поверх.
Контакти:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт:
https://vybory.cn.ua/Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

  1. Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location