rss

Комуністи Чернігівщини вшанували пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

Комуністи Чернігівщини вшанували пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

22 червня минає 79 років від дня найстрашнішої трагедії в історії нашого народу – віроломного нападу німецько-фашистських орд на молоду державу трудового народу Союз Радянських Соціалістичних Республік.

Тому щороку вдячні спадкоємці героїв-захисників і визволителів збираються біля святих місць – монументів, пам’ятників, братських могил, щоб вшанувати світлу пам'ять своїх попередників.

Незважаючи на карантинні обмеження, дотримуючись усіх встановлених санітарних вимог, сонячного ранку 22 червня 2020 року в сквері імені партизанського командира, першого секретаря Чернігівського обкому КП(б)У М. М. Попудренка, що в обласному центрі, зібралися представники обкому і міськкому Компартії України, місцевих організацій Всеукраїнського союзу радянських офіцерів та Громадської організації “Жінки України за мир і стабільність”, щоб віддати данину пам’яті патріотам рідної землі.

Під приспущеним червоним прапором з траурною стрічкою квіти були покладені до братських могил у згаданому вище сквері та на древньому Валу, а також до могили невідомого солдата на Болдиних горах. До речі, місцева влада лише поспіхом поклала квіти у сквері імені Попудренка. Відзначити величний подвиг радянського воїна-визволителі в інших пам’ятних місцях міста у неї не вистачило сил. Навіть вічний вогонь на Пагорбі Слави цього дня не спромоглися запалити. Він погас чи не назавжди як погасла совість у свідомості можновладців.

Заходи у зв’язку з 79-ю річницею початку Великої Вітчизняної війни за ініціативою комуністів відбулися в переважній більшості міст і райцентрів, інших населених пунктах області.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

  1. Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location