rss

Конференції Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» пройшла у конструктивному руслі

Конференції Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» пройшла у конструктивному руслі

Для участі у партійної конференції яка відбулася 26 січня у Чернігові, зареєструвався 51 делегат, які представляли більш ніж 1800 партійців Чернігівщини. Конференцію прийняли рішення проводити у відкритому режимі.

В роботі партконференції прийняв участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Олександр Мисник .

У Порядку денному Конференції Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» були винесені питання:
1) Про Звіт Голови Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» про діяльність у 2018 році та плани на наступний 2019 рік.
2) Про обрання Голови Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
3) Про обрання Голови та членів Контрольно-ревізійної комісії Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
4) Про зміни у складі Ради Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
5) Про затвердження кошторису (бюджету) Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» на 2019 рік.
6) Різне.

У своєму звіті Голова Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Ігор Вдовенко зупинився на діяльності партійного осередку у 2018 році та плани на наступний 2019 рік.

Він звернув увагу на те, що робота Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» базувалася на основі сприяння забезпеченню активізація ролі жителів Чернігівщини у формуванні та реалізації державної політики; сприянні створенню умов для втілення ідей державного патріотизму як моральної основи діяльності всіх гілок влади та всіх верств населення; сприянню забезпечення високих суспільних, соціальних та економічних стандартів життя; сприянню втілення основних державних реформ та програм у рамках децентралізації.

Ігор Вдовенко проінформував присутніх про те, що Чернігівській територіальній організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» підпорядковуються 26 місцевих організацій Партії, з них – 22 районні та 4 міські. Станом на 31 грудня 2018 року створено 286 первинних партійних осередків. Він зазначив, що у минулому році їх було 147.

Він акцентував увагу, що за результатами діяльності територіальних організацій Партії протягом 2018 року Чернігівська територіальна організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» посідала перше-третє місця серед усіх територіальних організацій в Україні.

З початку 2018 року Чернігівська територіальна організація Партії реалізує п’ять соціальних проектів, а саме: проект «Підтримка боротьби за незалежність України» (АТО), проект «Розвиток місцевого самоврядування», проект «Антикорупція», проект «Громадська приймальня» та проект «Толока».

Проект «Підтримка боротьби за незалежність України» (АТО) активно реалізується в усіх населених пунктах області, протягом року за цим проектом уже було надано допомогу 240 разів.

За час роботи громадських приймалень місцевих організацій Партії зареєстровано та вирішено питання по 8454 зверненням громадян, у минулому році таких звернень було 5396, що говорить про довіру людей до роботи громадський приймалень.

За проектом «Розвиток місцевого самоврядування» реалізовано 205 заходів.

Проект «Толока» спрямований на благоустрій населених пунктів Чернігівської області. За час реалізації проекту кожна із 26 організацій Партії неодноразово ініціювала, організовувала і проводила громадські толоки у своїх селах, селищах, містах. Загалом їх уже відбулося 332.

28 лютого 2018 року відбулися Установчі збори Чернігівського обласного відокремленого підрозділу Громадської організації «Солідарна молодь», за рішенням яких було офіційно утворено Чернігівський обласний підрозділ та обрано головою Альону Дмитренко. На сьогоднішній день актив «Солідарної молоді Чернігівщини» налічує 56 завзятих та ініціативних людей з усієї області.

Виступаючий підкреслив, що Територіальна організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» тісно співпрацює з селищними, сільськими та міськими головами, депутатськими фракціями та групами, окремими активними депутатами місцевих рад в об’єднаних територіальних громадах щодо забезпечення соціально-економічного розвитку населених пунктів та залучення активної громадськості, у тому числі наших однопартійців, до участі в управлінських процесах шляхом підвищення рівня громадської та політичної культури суспільства.

До обговорення виступу залучилися Голова Борзнянської районної організації Партії Борис Силко, Голова Талалаївської районної організації Партії Сергій Копилов, Голова Чернігівського обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь» Альона Дмитренко та міський голова Городні Андрій Богдан.

У зв’язку із закінченням термінів повноважень Голови Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», було переобрано Голову Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ. Більшість делегатів підтримали кандидатуру Вдовенка Ігоря Станіславовича.

Підвів підсумок розглянутих у ході партконференції питань заступник голови Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник.

Прес-служба Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location