rss

Націоналісти поставили вимоги до Олександра Мисника

Націоналісти поставили вимоги до Олександра Мисника

6 грудня відбувалось перше засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області під керівництвом нового губернатора Олександра Мисника.

Саме це засідання було використане членами Національного корпусу та громадськими активістами для зустрічі з губернатором і висунення наших вимог. Як стало відомо за декілька днів до засідання, Олександр Петрович планує змінювати команду з якою почне працювати, але саме ці призначення категорично не влаштовують патріотичну громаду міста та області.

Ми вже писали про двох радників, яких Мисник планує призначити, а саме - Олександра Соколова та Володимира Ткача. Ці колишні представники Партії Регіонів неодноразово були звинувачені в корупції, помічались в лояльності та прихильності до «руського міру», що є неприпустимим не лише для прикордонної області, а й для всієї України. Вони викликають багато питань, і для нас принциповим є недопущення таких людей до будь-яких посад в ОДА.

⁉️Стало відомо, що Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації повинен очолити також Регіонал, людина, яка ешелонами вивозила тітушок на Антимайдан – Андрій Кужельний. Ця кандидатура взагалі не повинна розглядатись як претендент на державні посади. Для нас, Азовського руху, як для організації, яка займається національно-патріотичним вихованням є неприпустимим, щоб цей напрямок в області очолив «перший тітухан міста».

Наші вимоги⬇️:
1. Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА має очолити людина, яку можуть запропонувати представники федерацій олімпійських видів спорту.
2. Недопустимо, щоб колишні корупційні чиновники повернулись до керівних посад та взагалі мали вплив на розв'язання проблем в області.
3. На будь-які посади в Чернігівську ОДА проводити відкритий конкурс, для недопущення кулуарних рішень і для запобігання реваншу «проросійських сил».

Національний Корпус Чернігів

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location