rss

Оксана Тунік-Фриз перемогла на президентських праймеріз УКРОПу в Чернігові

Оксана Тунік-Фриз перемогла на президентських праймеріз УКРОПу в Чернігові

16 листопада заступник голови Комісії партійного контролю УКРОПу Оксана Тунік-Фриз перемогла на президентських праймеріз політсили в Чернігівській області. За неї проголосували 145 делегатів загальних зборів обласної організації партії.

Друге місце посів фаворит праймеріз УКРОПу та переможець перегонів у 20 областях України народний депутат Олександр Шевченко. Його підтримали 119 місцевих укропівців. На третьому місці – учасниця Ірина Головатенко з 29 голосами.

Коментуючи перемогу, Оксана Тунік-Фриз розповіла про співпрацю учасників внутрішньопартійних виборів: «Сьогодні ми з Олександром Шевченком не тільки говоримо про партнерство, ми вже працюємо разом. Адже поважаємо його як політика та підтримуємо як фаворита праймеріз і майбутнього кандидата в президенти від УКРОПу. Зараз ми готуємо законопроект, який має підтримати іноземців, які приїхали в Україну боронити нашу землю. Влада видає наших друзів ворогу. Це спонукало нас працювати над цим документом».

Водночас Олександр Шевченко зауважив, що після Революції Гідності в Україні збагатились лише президент та його оточення. Натомість решта українців змушені виживати. Більше того, через свої дії чинна влада втратила довіру населення та всього цивілізованого світу. Тому долю нашої держави вирішують інші країни – переконаний укропівець.

«Ми втратили суб’єктність у переговорному процесі. Про нас говорять американці з європейцями, росіяни з американцями. Я хочу, щоби наш український народ мав право говорити про себе сам. Давайте нарешті збудуємо свою країну, володарем якої буде український громадянин», – зауважив парламентар.

Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко зазначив, що першочергове завдання майбутнього президента – зупинити війну з Російською Федерацією. Натомість нинішнє керівництво держави заробляє на смертях українців.

«Правляча верхівка не має плану, бачення, сили волі і спроможності завершити цю війну. Але вона майстерно вміє на ній заробляти. Влада залізає у ваші кишені й не дає можливості заробляти. У 2019 році Україна отримає бюджет національної катастрофи», – наголосив Тарас Батенко.

Зауважимо, остаточні результати перших в Україні президентських праймеріз стануть відомі на великому з’їзді УКРОПу, який відбудеться у Києві 5 грудня. Фінальна частина перегонів розпочалася 28 вересня у Луцьку і завершиться 18 листопада у столиці України.

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location