rss

Чергова конференція обласної організації Аграрної партії порушила чимало важливих питань як політичного, так і соціально-економічного характеру

Чергова конференція обласної організації Аграрної партії порушила чимало важливих питань як політичного, так і соціально-економічного характеру

Голова обласного осередку партії Сергій Гайдай наголосив, що сьогодні партія знаходиться в зоні прискіпливої уваги усієї політичної і громадської спільноти, і тому кожен крок має бути виваженим.

Аграрна партія фактично стала законодавцем нового формату політсил «знизу-догори». Зрада інтересів партії колишнім головою стала причиною висловлення йому недовіри більшістю в Аграрній партії. Новим очільником обрано аграрія Юрія Крутька. Це перекреслило принцип «вождизму» і продемонструвало справді демократичний шлях діяльності політичної сили.

У конференції взяли участь представники з усієї області та депутати всіх рівнів місцевих рад — усього 66 делегатів. Присутні одноголосно підтримали рішення виконкому обласної організації від 5 вересня цього року щодо висловлення недовіри колишньому очільнику партії та засудили його дії, які призвели до дискредитації всіх напрацювань протягом останніх років.

Окрім змін в керівних органах партії, обговорили й інші важливі питання з життєдіяльності партії. Буде створено робоча група з підготовки змін до Статуту партії щодо обмеження повноважень голови, що унеможливить зловживання будь-якого наступного керівника політсили. Також буде чітко визначено повноваження президії та політради. Розроблять правила для проведення праймерізу (конкурсу на посаду голови партії). Також обрали делегатів на черговий з’їзд Аграрної партії України. Йшлося і про підготовку до участі в парламентських і президентських перегонах.

Аграрна партія має третій результат за підсумками останніх виборів до ОТГ. Тому важливо ретельно готуватися до наступних виборів у громадах, які пройдуть 23 грудня 2018 року. Партійці впевнені, що не втратять лідерські позиції, оскільки, незважаючи на усі політичні процеси, довіра до Аграрної партії на місцях залишається на високому рівні.

Крім того, одностайно вирішили підтримати колегу – депутата обласної ради фракції Аграрної партії Віктора Кияновського — у протидії рейдерському захопленню групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Ми продовжуємо працювати на благо жителів області та всієї країни! Усі партійні засади виконуватимуться в інтересах людей.

Аграрна партія України. Чернігівщина

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залиште ваші коментарі

Posting comment as a guest.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location